Szukaj

DiHydroBoldenone Cypionate

Charakterystyka

1-Test Cyp (Dihydroboldenone), najczęściej znany jako 1-testosteron, jest zredukowaną postacią boldenonu o stężeniu 5 dal. Ten brak 5-alfa redukcji związkiem pozwala użytkownikom na leczenie bez pogorszenia się negatywnych skutków ubocznych związanych z reakcją chemiczną Dihydroboldenonu Cypionian, ale również eliminuje korzyści. W rzeczywistości 1-Test Cyp jest chemicznie identyczny z Methenolonem (Prima 100) z wyjątkiem 1-metylowania, który jest poza Methenolonem.

Również 1-Test Cyp jest strukturalnie podobny do GP Bold 200 i mniej, więc Testosteron mimo powszechnie stosowanej nazwy to 1-Testosteron. 1-Test Cyp (Dihydroboldenone) jest silnym anabolicznym. 1-Test Cyp wykazano, że lek wiąże się bardzo dobrze i selektywnie względem receptora androgenowego i stymuluje aktywację receptora androgenowego transaktywacji zależnych genów reporterowych. To oznacza lek, który ma zdolność pobudzania znacznego wzrostu mięśni, a nie powodowania skutków ubocznych androgennych. 1-Test Cyp okazał się o wiele bardziej anaboliczny niż takie związki, a nawet testosteron. Oczywiście to jest bardzo korzystne dla wielu sportowców i kulturystów ...

Opis cypionianu 1-Testosteronu

W istocie dihydroboldenon jest dostępny w wielu różnych estrach. Cypionian, węglan etylu, węglan propylu i propionian, są między innymi dostępne do stosowania z lekiem. Jak zwykle każda z nich nie oferuje prawdziwych przewag nad sobą, a więc oczywistych, różnych aktywnych życia, jakie prezentuje i czasu, jaki potrzeba, aby ciało całkowicie wyeliminowało z niego lek. W większości przypadków użytkownicy będą chcieli mieć wybór podyktowany częstotliwością wtrysku, z jaką chcą sobie radzić podczas używania związku, ale oczywiście będą również ograniczone przez te, które są im udostępniane. GP 1-Test Cyp to produkt zawierający 200 mg Cypionianu Dihydroboldenonu. Anecdotally niektórzy użytkownicy wskazują, że ból post-wtryskowy z dihydroboldenonem może stać się problemem dla niektórych. Rozcieńczenie leku innym lekiem iniekcyjnym lub jakimś innym sterylnym olejem wydaje się złagodzić przynajmniej część tego dyskomfortu. Typ stosowanego estru nie wydaje się negować tego bólu dla użytkowników, którzy go doświadczają. 1-Testosteron jest nadal dostępny na czarnym rynku jako cypionat do wstrzykiwania 1-testosteronu. Podczas gdy 1-testosteron i jego bezpośredni 1-androstendiol prohormonu są zabronione, 1-DHEA (1-androsteron) jest nadal dostępny legalnie i przekształca się w 1-testosteron w Proces dwuetapowy.

1-Testosteron Cypionate korzyści

Dihydroboldenon, choć nie jest zbytnio androgenny, jest silnym anabolicznym. Wykazano, że lek wiąże się bardzo dobrze i selektywnie z receptorem androgenowym i stymuluje transaktywację receptorów androgenowych zależnych genów reporterowych. To oznacza lek, który ma zdolność pobudzania znacznego wzrostu mięśni, nie powodując jednocześnie skutków ubocznych androgennych. Nie jest to również aromatyzm, dlatego estrogenne skutki uboczne, takie jak ginekomastia i retencja wody nie są obawą dla użytkowników. Wykazano, że jest o wiele bardziej anaboliczny niż związki takie jak boldenon, nandrolon, a nawet testosteron. Oczywiście jest to bardzo korzystne dla wielu sportowców.

1-Testosteron Cypionate Zastosowanie / Dawkowanie

eśli chodzi o konkretne dawki stosowane z tym lekiem, niski koniec jest uważany przede wszystkim za 300-400 mg na tydzień dla mężczyzn. Dla kobiet regularne zasady dotyczą dihydroboldenonu, podobnie jak inne leki. Gdziekolwiek od 25-100 mg na tydzień byłby dobrym punktem wyjścia dla większości kobiet, które mają niewielkie lub umiarkowane doświadczenie w leczeniu anabolicznych leków. Częstość podawania z dihydroboldenonem zależy od estru stosowanego w związku. Wydaje się, że najbardziej popularnym obecnie estrem do wytwarzania leku jest cypionat. Typowo mężczyźni używali dawki 200-400 mg Dihydroboldenonu Cypionianu w tygodniu. Niezależnie od tego, jakiego estru zastosowano, takie same zasady miałyby zastosowanie jak w przypadku innych leków pod względem częstości podawania potrzebnych do utrzymania względnie stałego poziomu we krwi związku. Doustnie 1-testosteron ma bardzo krótki okres półtrwania i nie jest zbyt dostępny biologicznie, ponieważ nie jest metylowany, aby uniknąć uszkodzenia wątroby.

Kiedy 1-testosteron jest podawany przezskórnie (wchłaniany przez skórę), biodostępność jest zwiększona, ale jego krótki okres półtrwania jest nadal problemem. 1-testosteron sprzedawano również jako iniekcyjny jako cypionian 1-testosteronu, co znacznie wydłużało okres półtrwania do około 4-5 dni, dzięki czemu jest to najskuteczniejszy sposób stosowania 1-testosteronu. Po wstrzyknięciu, potrzebny jest tylko 100-200 mg / tydzień dla skutecznego cyklu.